adrian-infernus-BN6iQEVN0ZQ-unsplash

Junior Research Lab for Agricultural Transitions je namenjen predvsem študentom agronomije in je priložnost za pridobitev raziskovalnih izkušenj s področja kmetijstva, interdisciplinarno sodelovanje, strokovni razvoj in mreženje. Več o programu na spletni strani univerze>>>.

Trajanje programa: zimski semester (9. 9.-22. 12. 2024 oz. 20. 1. 2025)
Jezik: angleščina
Izbirni postopek: Organizator (L'Institut Agro) bo opravil končni izbor na podlagi CV, motivacijskega pisma in online razgovora.
Dotacija: Izbrani študenti (8 študentov partnerskih univerz) bodo prejeli štipendijo s strani organizatorja v višini 600 EUR na mesec, poleg tega pa lahko študentje BF zaprosite za Erasmus+ finančno pomoč za praktično usposabljanje.

Prijavijo se lahko le študentje višjih letnikov dodiplomskega in magistrskega študija

POMEMBNO: Prijave zbira Mednarodna pisarna BF, ki izbrane študente nominira. Prijavo pošljite na , najkasneje do ponedeljka, 29. 4. 2024. Obvezno priložite CV in motivacijsko pismo, ki ju boste potrebovali v naslednji fazi prijave.