Capturewes

Zveza EUTOPIA vabi na največjo akademsko konferenco s področja ekonomije, politike in širših družbenih znanosti v Evropi, ki jo vodijo študenti. WES 2023 bo potekala na Univerzi v Warwicku od petka, 10. februarja 2023, do nedelje, 12. februarja 2023. Zaradi negotovosti in tveganj, povezanih s covidom-19, bo ekonomski vrh organiziram ko hibridni dogodek, izmenjevali se bodo dogodki v živo, s fizično prisotnimi udeleženci, in virtualni dogodki, ki bodo za prijavljene dostopni prek povezav.

Ekipa ekonomskega vrha v Warwicku vse študente članic zveze EUTOPIA vabi, da se udeležijo pestrega programa dogodkov na največjo akademsko konferenco s področja ekonomije, politike in širših družbenih znanosti v Evropi.

Konferenčni delegati bodo izbrani prek mreže študentskih ambasadorjev in predstavnikov študentov.

Ambasadorji so odgovorni za izbiro delegacije, tako delegatov, ki se bodo fizično udeležili dogodkov kot delegatov, ki se bodo udeležili virtualnih dogodkov ter so prva stična točka ekipe WES pri organizaciji potovanja delegatov.

V letu 2022 je bil ekonomski vrh organiziran virtualno in je bil izredno uspešen, saj je pritegnil več kot 6000 delegatov z več kot 200 univerz in obravnaval najbolj pereča globalna vprašanja. Med predavatelji so bili tudi José Manuel Barrosa, nekdanji predsednik Evropske komisije, Lars Peter Hansen, nobelovec za ekonomijo, Yuval Noah Harari, zgodovinar in avtor Sapiens in Irina Bokova, nekdanja generalna direktorica Unesca.
Tudi na ekonomski vrh v letu 2023 bo ponudil zanimive predavatelje in razprave!

Vljudno vabljeni !

Več informacij na povezavi in prijava na povezavi.