Sprejem je potekal v prijetnem ambientu dendrološkega parka Oddelka za gozdarstvo in je bil lepa priložnost za druženje, povezovanje ter izkaz priznanja športnim dosežkom študentov. Objavljamo tudi skupinsko fotografijo udeležencev sprejema: