BF_se_predstavi_on-line.jpg

Spoštovane dijakinje in spoštovani dijaki,
za vse, ki razmišljate o študiju na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani, organiziramo predstavitve študijskih programov Biotehniške fakultete "v živo" z zaposlenimi Biotehniške fakultete, kjer boste iz prve roke izvedeli vse, kar vas zanima!

Za vse predstavitve smo pripravili enotno povezavo  https://global.gotomeeting.com/join/583207597!

Predstavitveni film Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani:

Splošne predstavitve Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Na splošnih predstavitvah vam bomo posredovali informacije o vseh študijskih programih 1. stopnje, o pogojih za vpis, o lokacijah fakultete, raznolikosti podajanja študijskih vsebin (terenske in terenske vaje, praksa), možnosti nadaljevanja študija na fakulteti, o obštudijskih dejavnostih in o aktualnih problemih, ki jih rešujemo na Biotehniški fakulteti.

Termini splošnih predstavitev so:

• četrtek, 7. januar 2021, ob 15.00
  • torek, 12. januar 2021, ob 12.00
  • četrtek, 14. januar 2021, ob 15.00
  • torek, 2. februar 2021, ob 15.00
  • sreda, 3. februar 2021, ob 15.00
  • četrtek, 4. februar 2021, ob 15.00

Predstavitev Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani za dijakinje in dijake biotehniških srednjih šol

V okviru obeh predstavitev vam bomo zaposleni na Biotehniški fakulteti poleg splošnih informacij o študiju na fakulteti podrobneje predstavili študijske programe s področij agronomije, gozdarstva, lesarstva, zootehnike ter živilstva in prehrane.

Termini za dijakinje in dijake biotehniških srednjih šol

• torek, 5. januar 2021, ob 15.00
  • sreda, 20. januar2021, ob 15.00

Predstavitev Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani za dijakinje in dijake srednjih gozdarskih in lesarskih šol

V okviru obeh predstavitev vam bomo zaposleni na Biotehniški fakulteti poleg splošnih informacij o študiju na fakulteti podrobneje predstavili študijske programe s področja gozdarstva in/ali lesarstva.

Termina predstavitev za dijakinje in dijake srednjih gozdarskih in lesarskih šol:

• torek, 12. januar 2020,  ob 15.00
  • sreda, 27. janaur ob 15.00

Predstavitev Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani za dijakinje in dijake lesarskih srednjih šol oziroma za vse navdušence lesa in z njim povezanih tehnologij

V okviru dveh predstavitev vam bomo zaposleni na Biotehniški fakulteti poleg splošnih informacij o študiju na fakulteti podrobneje predstavili študijske programe s področja lesarstva, posebej za dijakinje in dijake lesarskih šola oziroma za vse navdušence nad naravnim materialom lesom in z njim povezanih tehnologij.

Termina predstavitev a dijakinje in dijake lesarskih srednjih šol oziroma za vse navdušence lesa in z njim povezanih tehnologij :

• sreda, 13. januar 2021,  ob 15.00
  • torek, 26. januar 2021, ob 15.00

Povezava je za vse predstavitve enaka: https://global.gotomeeting.com/join/583207597!

Se vidimo!