Spoznajte naše študente doktorskega študija Bioznanosti! Na II. doktorskem dnevu Bi(o)znanosti? se nam bodo s svojimi izvirnimi znanstvenimi prispevki predstavili nekateri izmed doktorskih študentov različnih smeri programa Bioznanosti. ​Dogodek bo deloma potekal v angleškem jeziku.

Pridružili se nam bodo tudi alumni doktorskega programa, ki bodo z nami delili svojo pot od zaključka študija do izgradnje uspešne kariere:

• dr. Ajda Marič,
  • dr. Thomas Andrew Nagel
  • dr. Jasna Kovač.

KDAJ? 27. maja 2021 s pričetkom ob 17.uri,

KJE? on-line (povezavo dobite preko POPRa)

PRIJAVA: TUKAJ (prijava z vašo digitalno identiteto oz. vašim uporabniškim imenom in geslom za ŠIS)

Prvič na POPRu? Oglejte si kratek video z navodili (za prijavo na dogodke).

Za glasbeno-kulturni program bosta poskrbeli bivši študentki Biotehniške fakultete, uspešni glasbenici citrarka Tanja Lončar in vokalistka Martina Mravinec.

Po dogodku bo sledilo tudi virtualno druženje vseh udeležencev!

Vljudno vabljeni!

Dogodek je namenjen vsem doktorskim študentom Bioznanosti, njihovim mentorjem in drugim zainteresiranim.

Bi o znanosti_BF_splet