Vljudno vabljeni, da se nam pridružite na Kariernem dnevu za študente oddelka za krajinsko arhitekturo!

Z nami bodo:

• dr. Žiga Malek (Vrije Univerzitet Amsterdam)
  • Jana Kozamernik (Urbanistični inštitut Republike Slovenije)
  • Sonja Rozman Habjanič in Gašper Habjanič (krajinska arhitekta, navdušena risarja, artist coach-a in YouTuberja)

Spremljajte FacebookInstagram in LinkedIn Biotehniške fakultete, kjer predstavljamo goste!

Izvedeli boste, kakšna dela opravljajo vaši starejši kolegi, katera znanja, ki jim jih je dala fakulteta, najbolj potrebujejo ter kaj so se morali naučiti sami in kaj vam priporočajo?
Prisluhnite zanimivim osebnim kariernim zgodbam - kmalu boste tudi vi postali član male velike družine alumnov krajinske arhitekture in je pomembno, da veste, na katero pot bi radi zavili!
Na koncu se boste lahko tudi virtualno družili z gosti!

KDAJ? četrtek, 20. maj ob 15h
KJE? on-line (link dobite preko POPRa)
PRIJAVA:  TUKAJ (prijavite se s svojim uporabniškim imenom in geslom za ŠIS)

Prvič na POPRu? Oglejte si kratek video z navodili (za prijavo na dogodke) Naslednji karierni dan bo šele čez tri leta, zato ne zamudite priložnosti! Se vidimo!

KARIERNI DNEVI KA