grafika_-_INOVATOR.UL.png

KDAJ IN KJE?

Delavnica bo potekala 24. marca 2022 od 11.00 do 12:30 prek spletnega orodja ZOOM.

Udeležba je brezplačna. Delavnica bo potekala v slovenskem in angleškem jeziku. Prevod ni zagotovljen. Delavnica bo snemana in objavljena na you tube kanalu Pisarne za prenos znanja.

PROGRAM DELAVNICE

11.00–11.05 Uvodni nagovor: Prof. dr. Boštjan Markoli, prorektor Univerze v Ljubljani za področje internacionalizacije in kakovosti

11.05–11.15 Predstavitev Pisarne za prenos znanja: Urša Jerše, vodja Pisarne za prenos znanja UL

11.15–11.25 Postopek prijave in prevzema službenega izuma na Univerzi v Ljubljani: Andrej Černetič, Pisarna za prenos znanja

ODMOR

11.30–11.50 Patentno varstvo v Sloveniji: Samra Šećerović, Urad RS za Intelektualno lastnino

11.50–12.10 Zaščita patenta v tujini: Dr. Carsten Prusko, evropski in nemški patentni zastopnik, Zacco Europe (v angleškem jeziku)

12.10-12.30 Iskanje patentne dokumentacije po patentnih bazah: Peter Alešnik, Vodja Službe za prenos znanje in tehnologij UM

12.30–12.40 Vprašanja

KAKO SE PRIJAVITE?

Na delavnico se prijavite najkasneje do 23. marca prek Zoom registracije. Po uspešni registraciji boste po e-pošti prejeli povezavo do spletnega dogodka.

Delavnica je brezplačna. Potekala bo v v slovenskem in angleškem jeziku. Prevod ni zagotovljen.

Delavnica bo snemana in objavljena na you tube kanalu Pisarne za prenos znanja.

Za več vprašanj smo na voljo na ipr@uni-lj.si.

Več o delavnici: Prijavite se na praktično delavnico Inovator.UL! – UL Pisarna za prenos znanja (uni-lj.si)