Če ste kandidat/kandidatka, ki želi poiskati novo priložnost v okolju kjer se pričakuje samostojen in samoiniciativen doprinos posameznika in imate zahtevane kompetence, vas vabimo, da se predstavite z vlogo in življenjepisom, ki jo do 15.4.2022 pošljete na elektronski naslov zaposlitev@datalab.si. Vloge naj bodo jedrnate s konkretnimi navedbami vaših osebnih znanj in izkušenj.

Opis delovnega mesta

Obseg nalog:
▪ podpora končnim strankam
▪ svetovanje/pomoč partnerjem pri podpori končnim strankam
▪ spremljanje predlaganih izboljšavah Panteona
▪ spremljanje programskih specifikacij sprejetih sprememb
▪ spremljanje s strani razvoja izvedenih izboljšav
▪ koordinacija dela s prodajo in naročniki
▪ testiranje novosti/sprememb v programu skladno s Pravilnikom o testiranju opomb
▪ spremljanje zakonodaje in pravočasno podajanje podrobnih navodil za implementacijo zakonskih novosti/sprememb v programu
▪ prevajanje navodil v slovenski jezik in snemanje video navodil
▪ izdelava navodil za novosti/spremembe v programu skladno s Pravilnikom za pisanje navodil
▪ izdelava video navodil za produkt
▪ organizacija in izvajanje individualnih in širših izobraževanj za stranke in partnerje (konference, webinarji,…)
▪ implementacija pri končnih strankah

Pričakujemo:
• zahtevana izobrazba: VI. stopnja izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri,
• zaželjeno poznavanje področja veterine in s tem povezane zakonodaje (ni pogoj),
• poznavanje blagovno materialnih procesov (veleprodaja, maloprodaja, izdani in prejeti računi, carina, trošarina, embalaža…),
• poznavanje slovenske zakonodaje na področju DDV-ja,
• zaželjeno poznavanje ERP PANTHEON (ni pogoj),
• natančnost, proaktivnost in odzivnost,
• tekoče govorno in pisno znanje angleškega jezika, zaželeno znanje srbskega/hrvaškega jezika,
• sposobnosti javnega nastopanja.

Nudimo:
• zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo,
• ambiciozno delovno okolje, polno izzivov,
• delo v prijetnem in urejenem kolektivu ,
• delo na domačih in tujih projektih,
• odlične delovne pogoje (prilagodljiv delovni čas, delo od doma, sodobna oprema,…),
• nagrajevanje skladno z doseženimi rezultati,
• možnost za osebnostno rast,
• možnost za izpopolnjevanje,
• možnost vključitve v dodatno pokojninsko zavarovanje,
• izobraževalni, zabavni in športni dogodki.