1.png

Karierni center Biotehniške fakultete (BF), EIT Food HUB Slovenija, Študentski svet BF ter Študentska organizacija BF vabijo na Karierne dneve za študente Oddelka za biologijo, Oddelka za mikrobiologijo in Študija biotehnologije.

Karierni dnevi bodo potekali 11. in 12. maja 2022 v prostorih Oddelka za biologijo (Večna pot 111, Ljubljana) in so sestavljeni iz:

11. in 12. maj  ob 15.00; PRIJAVE preko POPR-a, (prijavite se z digitalno identiteto, tj. uporabniško ime za ŠIS)

​Prvič na POPRu? Oglejte si kratek video z navodili (za prijavo na dogodke).

• hitrih zmenkov:

11. in 12. maj 2022 ob 16.00 oz. po predstavitvah delodajalcev. Informacije in PRIJAVE na hitre zmenke zbiramo na naslovu: milena.zoricfrantar@bf.uni-lj.si

Seznam delodajalcev, ki vam bodo omogočili hitre zmenke najdete TUKAJ

​Vsi, ki se boste udeležili hitrih zmenkov:

Udeležite se PRIPRAVLJALNE DELAVNICE (prijavite se na eno izmed delavnic preko POPR-a):

• ponedeljek, 25. april 2022 ob 14.00 (sejna soba Dekanata Biotehniške fakultete, 1.nadstropje) - PRIJAVA  ali
  • torek, 26. april 2022 ob 14.00 (sejna soba Dekanata Biotehniške fakultete, 1.nadstropje), PRIJAVA

Prvič na POPRu? Oglejte si kratek video z navodili (za prijavo na dogodke).

• Pripravite življenjepis, ki bo prepričal delodajalca.
  • Življenjepis pokažete karierni svetovalki.
  • Udeležite se pripravljalne delavnice in se prijavite na hitre zmenke (milena.zoricfrantar@bf.uni-lj.si).
  • Udeležite se predstvitve delodajalcev.
  • Na hitrih zmenkih se izkažete z najboljšim življenjepisom in najboljšo osebno predstavitvijo ter dobite povratno informacijo o tem, kako ste se odrezali!
  • Nekateri so s hitrega zmenka odšli tudi s terminom za podrobnejši razgovor, dogovorom o študentskem delu, nekateri celo z zaposlitvijo!

NE ZAMUDITE - naslednji karierni dnevi bodo za študente Oddelka za biologijo, Oddelka za mikrobiologijo in Študija biotehnologije bodo čez tri leta!

Vabljeni, da se nam pridružite na Kariernih dnevih Biotehniške fakultete za študente Oddelka za biologijo, Oddelka za mikrobiologijo in Študija biotehnologije!