Plakat_jpg

Kdaj?

III. Doktorski dan Bi(o)znanosti? 2022 bo potekal v torek, 7. junija 2022, s pričetkom ob 17.00.

Kje?

Dogodek bo potekal v dvorani prof. dr. Janeza Hribarja, na dekanatu Biotehniške fakultete, Jamnikarjeva 101, Ljubljana.

Prijava

Prijava na III. Doktorski dan Bi(o)znanosti? 2022: do ponedeljka, 6. junija 2022, na povezavi.
Prijava na dogodek je informativna - z razlogom, da bomo lahko ocenili, koliko hrane in pijače potrebujemo za pogostitev.

Namen

Namen III. Doktorski dan Bi(o)znanosti? 2022 je medsebojno druženje, spoznavanje in mreženje med doktorskimi študenti ter vsemi ostalimi sodelujočimi; poljudna predstavitev znanstvenih prispevkov in posterjev nekaterih doktorskih študentov ter predstavitev uspešnih zgodb pridobitve podoktorskega projekta dveh alumnov, z naslovom: »Kaj po doktoratu?«

Program

Imena gostov in točen program III. Doktorskega dneva Bi(o)znanosti? 2022 je objavljen na FB profilu na povezavi.

Uradni del dogodka bo to leto potekal v angleškem jeziku.