Na podlagi Javnega razpisa za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom študija v okviru programa Erasmus+ v študijskem letu 2021/2022, ki je bil objavljen 1. februarja 2021 na spletni strani Biotehniške fakultete in izbora kandidatov, ki so ga opravili koordinatorji za študente na izmenjavi na posameznih oddelkih in študijih, Biotehniška fakulteta, Univerze v Ljubljani izdaja Sklep o izboru študentov na podlagi Javnega razpisa za zbiranje kandidatov za mobilnost študentov z namenom študija v okviru programa Erasmus+ v študijskem letu 2021/2022.

Seznam izbranih kandidatov (identifikacija študentov z vpisno številko) za študijske izmenjave v okviru programa Erasmus+ za študijsko leto 2021/2022 glede na institucijo gostiteljico se nahaja v priponki.

Študenti, ki so bili izbrani za študijsko izmenjavo v okviru programa Erasmus+, morajo v primeru odpovedi to obvezno sporočiti Službi za študijske zadeve in mednarodno sodelovanje Biotehniške fakultete.

Študijski sporazum Erasmus+ za študij (Learning Agreement for Studies)

Seznam koordinatorjev za študente na izmenjavi