V četrtek, 19. 3., ob 10. uri bo na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo (predavalnica 1) potekala predstavitev možnosti študentskih izmenjav s Kyoto Institute of Technology. Univerzo bo predstavil prof. dr. Yoichi Kumada.

Informacije o financiranju bodo študenti prejeli v Mednarodni pisarni Biotehniške fakultete.

Vabljeni!