Tekmovanje Univerze v Ljubljani v velikem kanuju

Študentke in študente ter zaposlene vabimo na povezovalno-družabni dogodek Tekmovanje Univerze v Ljubljani, v velikem kanuju. Organizirano je v sodelovanju s Kajak kanu klubom Ljubljana in poteka ob zaključku študijskega procesa, svetovnemu dnevu športa in ob 60-letnici športa na Univerzi v Ljubljani. Dolžina proge je dolga 200 m.

Tekmovanje Univerze v Ljubljani, v velikem kanuju bo potekalo v sredo, 31. maja 2023, od 14.00, na Ljubljanici.

Pogoji za sodelovanje

Članice Univerze v Ljubljani so vabljene k prijavi ekipe v sestavi 10 članic oziroma članov, ki imajo status študentke, študenta oziroma zaposlene, zaposlenega na članici Univerze v Ljubljani.

Na tekmovanju lahko sodelujejo vsi, brez predznanja in izkušenj. Posamezna fakulteta ali akademija lahko prijavi največ eno ekipo. V vsaki ekipi morajo biti vsaj 2 osebi nasprotnega spola.

V primeru, da posamezna fakulteta ali akademija ne more v celoti sestaviti ekipe, se lahko poveže z drugo članico UL ali organizatorjem dogodka G: ; M: 030 641 648. Enako velja za posameznice in posameznike, ki želijo sodelovati na dogodku, vendar nimajo ekipe.

Prijava
Prijavo članice Univerze v Ljubljani na tekmovanje odda kontaktna oseba ekipe prek prijavnice, ki se nahaja na povezavi

Zadnji rok za prijavo je ponedeljek, 22. maj 2023.

Tekmovanje in izbor zmagovalnih ekip

Tekmuje se po sistemu izpadanja. Rezultati predtekmovanja služijo za razvrstitev ekip v pare. V izločilne boje se uvrsti najhitrejših osem ekip. Najboljše tri ekipe prejmejo pokale, člani teh ekip pa medalje.

Program dogodka:

14.00 Sestanek vodij ekip z žrebanjem skupin ali parov
14.30 Uradna otvoritev dogodka
15.00 Začetek predtekmovanja oz. prvega dvoboja
16.00 Predviden začetek izločilnih bojev
17.30 Predviden zaključek tekmovanja s podelitvijo priznanj in druženjem

Vabljeni, da se dogodka udeležite tudi tisti, ki ne boste tekmovali, in z navijanjem pozdravite ekipe Univerze v Ljubljani. Po tekmovanju sledi druženje.

Organizator: Univerza v Ljubljani, Center za obštudijsko dejavnost. G: , M: 030 641 648.

Razpis tekmovanja Univerze v Ljubljani v velikem kanuju je objavljen na tej povezavi.

Vljudno vabljeni!