Logo natečaja

Univerza v Ljubljani in podjetje GDi, d. o. o., Ljubljana, sta pripravila nagradni natečaj za diplomske, magistrske ali doktorske naloge študentov članic Univerze v Ljubljani z uporabo ESRI programskih orodij za študijsko leto 2020/2021.

Kriteriji za vključitev v izbor so:

• pravočasno poslana prijavnica in zaključna naloga,
  • praktični prikaz uporabe ESRI programskih orodij v zaključni nalogi in
  • ocena zaključne naloge.

V prijavnici naj študent/kandidat napiše kratek povzetek diplome, iz katerega bo razvidno, kateri ESRI program je bil uporabljen, vsebina njegove uporabe in dosežen rezultat. Poleg prijavnice naj pošlje še zaključno nalogo v PDF ali ZIP formatu. Po zaključenem postopku bomo medij (CD/DVD/USB) vrnili prijavitelju.

Prijave se zbirajo do vključno torka, 15. septembra 2021, na elektronskem naslovu: . Velikost priponk za pošiljanje po e-pošti je omejena na 40 Mb.

Strokovna komisija iz podjetja GDi, d. o. o., Ljubljana, bo med prijavljenimi deli izbrala najboljše z vidika učinkovitosti ter aktualnosti uporabe ESRI programskih orodij.

Nagrada, ki bo podeljena pred koncem študijskega leta 2020/2021, je 1.000 evrov (bruto) za študenta, 500 evrov (bruto) za mentorja nagrajene zaključne naloge in objava povzetka diplomske naloge na spletni strani podjetja.

Novica o nagradnem natečaju je objavljena tudi na spletni strani Univerze v Ljubljani na povezavi