Vabimo vas na že 3. Mednarodno Poletno šolo bioinformatike!

flyerBF.jpg

V drugi polovici meseca julija (17-21. julij) 2023 bo na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani potekala že tretja mednarodna Poletna šola bioinformatike, ki bo potekala v angleškem jeziku. Namenjena je študentom, doktorskim študentom in tudi zaposlenim, ki bi si želeli pridobiti nova znanja.

IMG-3440_1.jpg

Utrinki iz lanskoletne poletne šole bioinformatike (P. Štefanič).

Predavanja in praktično delo bo zajemalo anotacijo genomov, primerjalno genomiko, določanje sekundarnih metabolitov in analizo fagov. V drugem delu šole se bomo spoznali s sekvenciranjem amplikonov ter analizo podatkov. Prijavljeni bodo sodelovali tudi s predstavitvijo svojega dela, organizirali pa bomo tudi druženje, na katerem se bomo bolje spoznali.

IMG-3480_1.jpg

Utrinki iz lanskoletne poletne šole bioinformatike (P. Štefanič).

Prijave sprejemajo do 25. junija, preko OBRAZCA  ali črtne kodo na letaku.

Več informacij v zvezi s poletno šolo in programom najdete na njihovi uradni spletni strani