Na Biotehniški fakulteti UL letos prvič organiziramo pripravljalno izobraževanje iz naravoslovja za študente 1. letnikov 1. stopnje vseh študijskih programov BF UL, na katerem bodo študenti še pred začetkom študijskega leta dopolnili svoje predznanje iz biologije, kemije, fizike in matematike. Izobraževanje bo potekalo od ponedeljka, 25. 9., do četrtka, 28. 9. 2023, med 8h in 16h, izmenično po dva sklopa na dan. Študenti so obvestilo z dodatnimi informacijami, urnikom in navodilom za prijavo prejeli po e-pošti. Ne spreglejte ga, saj je število mest omejeno.

Naravoslovje_BF_2023.JPG

Vabljeni!

Kontakt in več informacij:

• Referat BF:
  • Prodekanja BF za študijske zadeve:

Izobraževanje bo vse dni potekalo v predavalnici B1 na Oddelku za biologijo Biotehniške fakultete UL (Večna pot 111) in ne na sedežu Biotehniške fakultete (Jamnikarjeva 101). Oddelek za biologijo BF UL se nahaja v bližini Živalskega vrta Ljubljana (čez cesto), predavalnica B1 pa je prva predavalnica na desno (skozi glavni vhod).

OddelekZaBiologijoBF_Gmaps.jpg