Srčna Ul_zaključek akcije

Zbiranje sredstev v humanitarni akciji je potekalo prek SMS sporočil in z donacijami na transakcijski račun ZPMS.

Prav tako je bil v namen zbiranja sredstev organiziran Dobrodelni koncert Srčna UL, kjer so nastopili študentski simfonični orkester Grex Symphoniacorum Univerze v Ljubljani, Combo band Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani in Ansambel saksofonov 96, ki ga prav tako sestavljajo študentke, študentje, profesorice in profesorji Univerze v Ljubljani. Obiskovalke in obiskovalci so namesto nakupa vstopnice sredstva donirali v humanitarni namen.

Skupaj je bilo, z različnih naslovov, študentskih in strokovnih društev, članic univerze, podjetij ter številnih posameznic in posameznikov, zbranih 12.000 evrov. Vsem donatorkam in donatorjem iskrena hvala!

Za delitev sredstev je bila ustanovljena posebna komisija, ki je v letu 2022 pripravila dva razpisa, Srčna UL 3 in Srčna UL 4 Ukrajina. Na oba razpisa je prispelo 31 vlog oziroma prošenj. Prejete vloge je obravnavala zaupno in v sodelovanju z ZPMS.

Več informacij o zaključku akcije na povezavi