AKTUALNO.png

S poletno šolo Projekt: ZEMLJA si prizadevamo povečati prepoznavnost naše fakultete in dela naših zaposlenih, hkrati pa želimo študentom brezplačno ponuditi dodatno nadgrajevanje znanj, ki jih pridobijo tekom študija tudi z zanimivimi predavanji vabljenih strokovnjakov iz drugih inštitucij. K poslušanju predavanj zato vljudno vabimo tako študente Biotehniške fakultete kot tudi študente drugih fakultet, da se nam pridružijo.

PROGRAM Poletne šole

MAB00600.jpg

Pomembna opomba: Objavljen je tudi urnik dogodka in nekaj prostih mest, saj se je nekaj študentov odjavilo. Ponovne prijave so možne na povezavi: https://www.eventbrite.com/e/poletna-sola-bf-2023-projekt-zemlja-tickets-627315095337?aff=oddtdtcreator&fbclid=IwAR2UJpPYVRQ7yYMFoe1moq5HfN983llMy6cJ5NC3Q9V-NoPXMj59bZEztas

Pričakujemo, da bo poletna šola "Projekt: ZEMLJA" navdušila vse, ki jih zanimajo okoljevarstvo, in vas spodbudila k razmisleku o spremembah okrog nas. Ne zamudite te izjemne priložnosti za učenje in mreženje in se nam pridružite zadnji teden septembra!

MAB00544.jpg

Veselimo se srečanja z vami!

Organizacijska ekipa PŠ 2023