UL21_cepimse_1080x1080_1b

Na povezavi tukaj si lahko preberite nagovor rektorja prof. dr. Igorja Papiča in novoizvoljenega rektorja prof. dr. Gregorja Majdiča, v katerem pozivata k cepljenju študentk, študentov in zaposlenih.

Cepilna mesta Univerze v Ljubljani

torek, 5. oktobra 2021, AŠKERČEVA, Filozofska fakulteta, Aškerčeva 2

sreda, 6. oktobra 2021, BEŽIGRAD, Ekonomska fakulteta, Kardeljeva ploščad 17

četrtek, 7. oktobra 2021, ROŽNA DOLINA, Univerzitetna športna dvorana Rožna dolina, Svetčeva 11

Okvirne ure cepljenja na predvidenih lokacijah: 8.00–14.00

Cepljenje bo potekalo s cepivom Pfizer.

Poživitveni odmerek

Na cepilnih mestih bo za vse, pri katerih je od 2. odmerka preteklo vsaj 6 mesecev, tudi možnost cepljenje s 3. poživitvenim odmerkom. Zainteresirani bodo podpisali posebno izjavo, ker v navodilih proizvajalca cepiva 3. odmerki niso definirani.

Prijavite se s prijavnico: tukaj

Na elektronski naslov, ki ga boste napisali v prijavnici, boste prejeli točno uro in termin cepljenja na izbrani lokaciji.

(Strokovni) pogovori o cepljenju

Odlašate z odločitvijo za cepljenje, ker imate preveč vprašanj in premalo odgovorov?

Vabljeni, da se nam pridružite na spletnih pogovorih, ki bodo potekali v ponedeljek, 4. oktobra 2021, in torek, 5. oktobra 2021. Povezava do dogodkov bo objavljena na spletni strani Univerze v Ljubljani, na povezavi.