Posnetek zaslona (101)

Raziskovalni obisk poteka pod mentorstvom slovenskega profesorja/-ice na področju študija ter sodelovanje pri nadaljnjih raziskovanjih ter 3-letno vključenost v ASEF aktivnosti v Sloveniji in drugod po svetu (npr. v program ASEF tutorstvo, ASEF Speaker Series, ASEF mladi umi, ASEF izjemne zgodbe, bralne krožke).

Več informacij o razpisu in prijavnica je na voljo na tej povezavi.

Prijave se zaprejo v ponedeljek, 6. decembra 2021.

Vprašanja v povezavi z razpisom ASEF sprejema na

Imaš raziskovalno žilico in rad/-a potuješ? Potem je ASEF štipendijski program prav zate! ASEF slovenskim študentom/-kam ponuja priložnost 10-tedenskega raziskovalnega obiska pri slovenskih profesorjih/-icah v tujini.

Če te mika raziskovalna mobilnost v ZDA, Kanadi, Avstraliji, Novi Zelandiji, Veliki Britaniji ter tudi drugod na svetovno priznanih univerzah po svetu (npr. na Univerzi Harvard, Univerzi Stanford, Univerzi Princeton, Univerzi Cambridge) in sodelovanje pri ASEF aktivnostih v Sloveniji ter širše, si oglej njihov 3-letni ASEF Junior Fellows - Research Abroad program.