flyerBF_late

Poletna šola Bioinformatike je namenjena študentkam in študentom, ki želijo pridobiti nova znanja in izkušnje na področju bioinformatike, mikrobne ekologije, mikrobiologije, biotehnologije, farmacije in ostalih smeri naravoslovja.

Predavanja in praktično delo bo zajemalo najnovejše pristope v metagenomiki, kot so teoretično načrtovanje in praktična analiza amplikonskega sekvenciranja, genomsko osredotočeno metagenomiko (genome-centric metagenomics), upravljanje z metagenomskimi podatki, grafični prikazi (vizualizacija) pridobljenih rezultatov in statistična analiza pridobljenih metagenomskih rezultatov.

V letu 2020 so udeleženke in udeleženci poletne šole stkali prijateljske vezi in oblikovali  neskončne spomine, ki jih bodo povezovali tako profesionalno kot zasebno.

Prijava SUMMER SCHOOL IN BIOINFORMATICS  Ljubljana, Slovenia, 25-29 July 2022 na povezavi
Število mest je omejeno, udeleženci bodo izbrani na podlagi predhodnega znanja in izkušenj.

Program poletne šole bo objavljen najkasneje v tednu pred poletno šolo oziroma v ponedeljek, 18. julija 2022. Vse dodatne informacije lahko dobite na spletni strani SUMMER SCHOOL IN BIOINFORMATICS 2022 na povezavi.

Poletna šola Bioinformatike bo potekala v angleškem jeziku

Vabljeni !