Prihajajoči spletni seminar zajema najpomembnejše nasvete za uporabo umetne inteligence v profesionalnem kontekstu. Webinar je zasnovan tako, da nudi interaktivno razumevanje teme ter praktične vpoglede za vaš poklicni razvoj, produktivnost in kariero.

Webinar bo vodil izkušeni strokovnjak za AI in ChatGPT ter ponuja priložnost za produktivno razpravo o temi in razjasnitev vprašanj ter možnost prejema individualnega certifikata.

Prijavite se na spletni strani ELEVEL na naslednji povezavi:

•  AI Prompt Engineering – sobota, 2. marec, 10.00–12.00 CET:

Naučite se, kako uporabiti ta orodja za ustvarjanje osebnega pomočnika, avtomatizacijo ponavljajočih se nalog in vaših strategij produktivnosti. Odkrijte skrivnosti za ustvarjanje prepričljivih poročil, optimizacijo raziskovalnih in pisnih veščin ter enostavno upravljanje delovne obremenitve. Od zapletenosti DALLE do vsestranskosti ChatGPT je ta spletni seminar vaš prehod do sprostitve celotnega potenciala umetne inteligence za neprimerljivo povečanje vaše učinkovitosti.

Povezava do webinarja: https://www.elevel-academy.de/webinars/ai-prompt-engineering

Vsa vprašanja v zvezi s seminarjem lahko naslovite na gospoda Middelhauve: