COL ZMAJEV NATECAJ 2024 FEB24 16 960 x 1200 (002)

KDO LAHKO SODELUJE?

Na natečaju lahko sodelujejo le polnoletne osebe s stalnim bivališčem v Republiki Sloveniji, ki so obenem davčni rezidenti Republike Slovenije. Posamezniki morajo imeti status študenta na katerikoli univerzitetni ali višješolski izobraževalni instituciji v Republiki Sloveniji.

Na natečaju ne smejo sodelovati zaposleni v Košarkarskem klubu Cedevita Olimpija, ter njihovi ožji družinski člani, ter vse pravne in fizične osebe, ki sodelujejo pri organizaciji nagradne igre.

Tekmovalci lahko sodelujejo v natečaju na dva načina (natečaj ni ločen za posameznike in ekipe – skupen natečaj):

• Kot posameznik.
  • Kot ekipa, ki jo lahko sestavlja od 2 do 4 članov (registracijo opravi predstavnik ekipe). V posameznih ekipah lahko člani prihajajo iz različnih univerz/šol/višjih strokovnih šol.

Za prijavo je potrebno izpolniti

prijavni obrazec najkasneje do 15. marca, do 23:59 ure. Finalisti bodo morali pred finalnim dogodkov predložiti tudi dokazilo o veljavnem študentskem statusu/dokazilo o šolanju in scan osebnega dokumenta.

NAGRADE:

1. nagrada: 2.000 EUR, sezonska vstopnica, klubska oprema
  2. nagrada: 1.000 EUR, sezonska vstopnica, klubska oprema
  3. nagrada: 500 EUR, sezonska vstopnica, klubska oprema

Več informaicj o natečaju najdete na spletni strani: Zmajev natečaj | KK Cedevita Olimpija, Ljubljana in TUKAJ