Priznanja, nagrade

Pohvale fakultete prejmejo najboljši pedagoški delavci, najboljši študenti letnikov in študenti oz. skupine študentov, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete.

Pohvale fakultete prejmejo najboljši pedagoški delavci na posameznem oddelku ali študiju fakultete v preteklem študijskem letu.

Pohvale fakultete prejmejo najboljši študenti letnikov prejme najboljšemu študentu 1. in 2. letnika posameznega študijskega programa 1. stopnje ter 1. letnika posameznega študijskega programa 2. stopnje v preteklem študijskem letu. Za najboljšega študenta letnika se šteje študent, ki je v preteklem študijskem letu opravil vse izpite, ki so pogoj za prehod v višji letnik in dosegel najvišjo povprečno oceno izpitov in vaj v letniku, vendar najmanj 9,1.

Pohvalo fakultete prejmejo tudi študenti oziroma skupine študentov, ki je s svojimi raziskovalnimi, študijskimi in športnimi dosežki na obštudijskem področju dosegel vidnejše rezultate in kvalitetno zastopal fakulteto v tujini ali doma, v preteklem študijskem letu. Z rezultati je pripomogel k večjemu ugledu ali delovanju fakultete.

Pohvale fakultete se podeljujejo skladno s Pravili o nagradah in priznanjih Biotehniške fakultete (na povezavi)

http://www.bf.uni-lj.si/fileadmin/users/1/dekanat/pravilniki/1_PRAVILA_O_NAGRADAH_IN_PRIZANJIH_BIOTEHNISKE_FAKULTETE_2019.pdf  

Prejemniki pohval fakultete v študijskem letu 2019/2020 so 

 

 

Pohvale fakultete v študijskem letu 2017/2018

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2017/2018:

  • doc. dr. Zalika Črepinšek, Oddelek za agronomijo
  • doc. dr. Miloš Vittori, Oddelek za biologijo
  • prof. dr. Robert Brus, Oddelek za gozdarstvo
  • izr. prof. dr. Valentina Schmitzer, Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • asist. dr. Matjaž Pavlič, Oddelek za lesarstvo
  • izr. prof. dr. Aleš Kuhar, Oddelek za zootehniko
  • asist. dr. Petra Terpinc, Oddelek za živilstvo
  • prof. dr. Jernej Jakše, Študij Biotehnologija
  • prof. dr. Darja Žgur Bertok, Študij Mikrobiologija
  • prof. dr. Franci Avsec, Študij ekonomike naravnih virov

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2017/2018:

Oddelek za agronomijo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
    • Žiga Vogrin (9,60), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
    • Ana Schwarzmann (9,75), 1. letnik

Oddelek za biologijo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
    • Nuša Golob (9,95), 1. letnik
    • Anamarija Primc (9,63), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
    • Ester Premate (9,73), 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
    • Janja Skok (9,53), 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Biološko izobraževanje
    • Jure Mravlje (9,80), 1. letnik

Oddelek za gozdarstvo

  • Visokošolski študijski program 1. stopnje Gozdarstvo
    • Tadej Dagarin (9,10), 1. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
    • Svit Brudar (9,10), 1. letnik
    • Aljaž Puhek (9,41), 2. letnik

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
    • Jerica Kobal (9,69), 1. letnik
    • Zala Dimc (9,44), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
    • Ana Pečnik (9,64), 1. letnik

Oddelek za lesarstvo

  • Visokošolski študijski program 1. stopnje Lesarsko inženirstvo
    • Metod Cvetko (9,11), 1. letnik
    • Klemen Buh (9,72), 2. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
    • Tine Kalač (9,71), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Lesarstvo
    • Eli Keržič (9,90), 1. letnik

Oddelek za zootehniko

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
    • Marjana Gerželj (9,50), 1. letnik
    • Tamara Drobež (9,45), 2. letnik

Oddelek za živilstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
    • Belmin Lisičić (9,30), 1. letnik
    • Varineja Drašler (9,89), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Prehrana
    • Tina Thaler (9,73), 1. letnik

Študij biotehnologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
    • Kaja Adamek, Primož Fabjan in Katja Horvat (9,59), 1. letnik
    • Eva Lavrenčič (9,80), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
    • Janja Stošicki (9,63), 1. letnik

Študij mikrobiologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
    • Maruša Kerenčič (9,87), 1. letnik
    • Jakob Mraz (9,35), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
    • Erik Rihtar (9,76), 1. letnik

Pohvale fakultete študentom, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2017/2018:

  • Ekipa EUSO 2018 v sestavi: Eva Bavcon, Andraž Dolar, Petra Drčar, Nastja Fras, Sara Gačnik , Mateja Grabar, Barbara Hrastar, Klemen Kisovec, Katja Klobučar, Ana Lasič, Jure Mravlje, Ana Pšeničnik, Miša Rus, Eva Šajn, Janko Šet, Petra Zadravec, Nika Žalec
  • Ekipa organizatorjev Poletne šole BF 2018 v sestavi: Neža Fras, Živa Fras, Eva Pavliha, Anja Rutar, Andrea Šarvari
  • Klara Korenčan
  • Jernej Jurič

 

Pohvale fakultete v študijskem letu 2016/2017

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. Letu 2016/2017:

  • doc. dr. Matej Vidrih, Oddelek za agronomijo
  • asist. Anastasija Panevska, Oddelek za biologijo
  • izr. prof. dr. David Hladnik, Oddelek za gozdarstvo
  • asist. Andrej Bašelj, Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • izr. prof. dr. Maks Merela, Oddelek za lesarstvo
  • prof. dr. Emil Erjavec, Oddelek za zootehniko
  • asist. dr. Maja Paš, Oddelek za živilstvo
  • prof. dr. Tanja Kunej, Študij Biotehnologija
  • asist. Simon Sretenović, Študij Mikrobiologija

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2016/2017:

Oddelek za agronomijo

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
    • Anja Pavlin (9,50), 2. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
    • Žiga Vogrin (9,33), 1. letnik
    • Ana Novak (9,10), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
    • Sara Pintarič (9,65), 1. letnik

Oddelek za biologijo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
    • Anamarija Primc (9,84), 1. letnik
    • Anja Kos (9,79), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
    • Andraž Dolar (9,53), 1. letnik

Oddelek za gozdarstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
    • Aljaž Puhek (9,60), 1. letnik
    • Miha Kržič (9,23), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
    • Anže Martin Pintar (9,38), 1. letnik

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
    • Katja Štucin (9,31), 1. letnik
    • Luka Bajde (9,75), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
    • Živa Zupančič in Keti Malchevska (9,80), 1. letnik

Oddelek za lesarstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
    • Tine Kalač (9,50), 1. letnik
    • Jure Lobnik (9,17), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Lesarstvo
    • Damjana Rižnik (9,35), 1. letnik

Oddelek za zootehniko

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
    • Tamara Drobež (9,18), 2. letnik

Oddelek za živilstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
    • Varineja Drašler (9,35), 1. letnik
    • Erika Jesenko (9,42), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
    • Florijan Cajzek (9,17), 1. letnik

Študij biotehnologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
    • Eva Lavrenčič (9,82), 1. letnik
    • Karin Hrovatin (9,95), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
    • Nina Pirih (9,81), 1. letnik

Študij mikrobiologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
    • Natalija Govedić in Jakob Mraz (9,13), 1. letnik
    • Rebeka Butkovič (9,55), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
    • Patricija Majger (9,37), 1. letnik

Pohvale fakultete študentom, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2016/2017:

  • Zmagovalna ekipa Ecotrophelia 2017 v sestavi Sabina Vrecl, Neža Miklavič, Gregor Sok, Nina Ogorevc in Lea Prelovšek
  • Jure Mravlje

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2015/2016

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2015/2016:

  • doc. dr. Matjaž Glavan, Oddelek za agronomijo
  • doc. dr. Simona Prevorčnik, Oddelek za biologijo
  • pred. Gorazd Janko Oddelek za gozdarstvo
  • asist. Nejc Florjanc, Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • asist. dr. Matjaž Pavlič, Oddelek za lesarstvo
  • prof. dr. Janez Salobir, Oddelek za zootehniko
  • doc. dr. Mojmir Wondra, Oddelek za živilstvo
  • prof. dr. Hrvoje Petkovič, Študij Biotehnologija
  • prof. dr. Mateja Erdani Kreft, Študij Mikrobiologija

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2015/2016

Oddelek za agronomijo

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
    • Anja PAvliln (9,35), 1. letnik
    • Jan ŠUŠTERŠIČ (9,60), 2. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
    • Tomaž ŽIŽEK (9,55), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
    • Špela PUCIHAR (9,39), 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Hortikultura
    • Tina HAJDINJAK (9,25), 1. letnik

Oddelek za biologijo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
    • Anja KOS (9,74), 1. letnik
    • Maruša SKUBIC (9,85), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
    • Tjaša PRŠIN (9,40), 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
    • Katarina ŠOLN (9,75), 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Biološko izobraževanje
    • Mojca STRGAR (9,50), 1. letnik

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo
    • Simon LENDVAI (9,15), 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
    • Peter SMOLNIKAR (9,29), 1. letnik

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
    • Luka BAJDE (9,69), 1. letnik
    • Tilen TAMŠE (9,68), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
    • Tadeja AŽMAN (9,67), 1. letnik

Oddelek za lesarstvo

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Tehnologije lesa in vlaknatih kompozitov
    • Andrej FAŠALEK (9,33), 2. letnik
    • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
  • Eli KERŽIČ (9,89), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Lesarstvo
    • Damjan ŽGAJNER (9,50), 1. letnik

Oddelek za zootehniko

  • Magistrski študijski program 2. stopnje Znanost o živalih
    • Žan PEČNIK (9,52), 1. letnik

Oddelek za živilstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
    • Tjaša ŽOHAR (9,25), 1. letnik
    • Emanuela ČERČEK VILHAR (9,63), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
    • Ines BERDNIK (9,61), 1. letnik

Študij biotehnologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
    • Nejc JAKOŠ (9,75), 1. letnik
    • Ana marija HABIČ (9,95), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
    • Karin HROVATIN (9,88), 1. letnik

Študij mikrobiologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
    • Rebeka BUTKOVIČ, Tina ŠKET (9,40), 1. letnik
    • Haris MUNJAKOVIĆ, Erik RIHTAR (9,61), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
    • Leon DEUTSCH (9,32), 1. letnik

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2014/2015

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2014/2015:

  • prof. dr. Dominik Vodnik, Oddelek za agronomijo
  • asist. dr. Tatjana Robič, Oddelek za biologijo
  • doc. dr. Thomas Andrew Nagel, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
  • doc. mag. Mateja Kregar Tršar, Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • prof. dr. Miha Humar, Oddelek za lesarstvo
  • asist. Tina Flisar, Oddelek za zootehniko
  • prof. dr. Polona Jamnik, Oddelek za živilstvo
  • doc. dr. Tjaša Danevčič, Študij Biotehnologija
  • prof. dr. David Stopar, Študij Mikrobiologija

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2014/2015:

Oddelek za agronomijo

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
    • Jan ŠUŠTERŠIČ (9,25), 1. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
    • Ana MAROLT (9,70), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
    • Natalija DOVČ (9,47), 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Hortikultura
    • Matej VOŠNJAK (9,60), 1. letnik

Oddelek za biologijo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
    • Maruša SKUBIC (9,79), 1. letnik
    • Aljaž JAKOB (9,71), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
    • Blaž BLAŽIČ (9,47), 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
    • Anastasija PANEVSKA (9,60), 1. letnik

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
    • Anže Martin PINTAR (9,24), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
    • Črt ŠUŠTAR (9,36), 1. letnik

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
    • Ana PEČNIK (9,44), Tilen TAMŠE (9,44), 1. letnik
    • Keti MALCHEVSKA (9,79), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
    • Lara GLIGIĆ (9,54), 1. letnik

Oddelek za lesarstvo

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Tehnologije lesa in vlaknatih kompozitov
    • Luka KASTELIC (9,22), Jure KOREN (9,22), 2. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
    • Eli KERŽIČ (9,39), 1. letnik
    • Gregor SMONKAR (9,70), 2. letnik

Oddelek za živilstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
    • Sara PLASKAN (9,45), 1. letnik
    • Manca PERKO (9,41), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
    • Rok OPARA (9,83), 1. letnik

Študij biotehnologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
    • Anamarija HABIČ (9,94), 1. letnik
    • Tajda KLOBUČAR (9,75), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
    • Vita ROZMAN (9,88), 1. letnik

Študij mikrobiologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
    • Erik RIHTAR (9,20), 1. letnik
    • Tim PREZELJ (9,94), 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
    • Sara VIDMAR (9,65), 1. letnik

Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2014/2015:

  • Martina PODGORŠEK – predsednica DŠ Mikrobiologije, izvajanje projektov ŠSBF

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2013/2014

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2013/2014:

  • doc. dr. Marjetka Suhadolc Oddelek za agronomijo
  • prof.dr. Kristina Sepčić Oddelek za biologijo
  • asist. Gregor Meterc Oddelek za gozdarstvo
  • asist. dr. Nadja Penko Seidl Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • prof. dr. Sergej Medved Oddelek za lesarstvo
  • doc. dr. Marija Klopčič Oddelek za zootehniko
  • prof. dr. Tatjana Košmerl Oddelek za živilstvo
  • doc. dr. Matej Butala Študij Biotehnologija
  • prof. dr. Tatjana Avšič - Županc Študij Mikrobiologija

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2013/2014:

Oddelek za agronomijo

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
    • Klemen STANONIK, 2. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
    • Ana MAROLT, 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Hortikultura
    • Aleš PLUT, 1. letnik

Oddelek za biologijo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
    • Janko ŠET, 1. letnik
    • Brina STANČIČ, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
    • Nina LOZEJ, 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Molekulska in funkcionalna biologija
    • Maruša VADNOV, 1. letnik

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo
    • Domen ARNIČ, 1. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
    • Peter SMOLNIKAR, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov
    • Jernej JAVORNIK, 1. letnik

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
    • Keti MALCHEVSKA in Živa ZUPANČIČ, 1. letnik
    • Tadeja Ažman, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
    • Tadej BEVK, 1. letnik

Oddelek za lesarstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
    • Gregor SMONKAR, 1. letnik
    • Nejc TERAŽ, 2. letnik

Oddelek za zootehniko

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
    • Anja STREL, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Znanost o živalih
    • Jakob LESKOVEC, 1. letnik

Oddelek za živilstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
    • Manca PERKO, 1. letnik
    • Simona FABJAN, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
    • Eva MRAVLJAK, 1. letnik

Študij biotehnologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
    • Klara PILETIČ, 1. letnik
    • Mersiha BJELIĆ, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
    • Miha ŠKALIČ, 1. letnik

Študij mikrobiologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
    • Tim PREZELJ, 1. letnik
    • Katarina BAČNIK, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
    • Mateja MERVIČ, 1. letnik

Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2013/2014

  • Mitja KREVS, atletika
  • Zmagovalna ekipa EcoTrophelia Slovenia – Binny Muffs
  • Gašper SVETELJ
  • Katarina BOROVŠAK
  • Anže ROGELJ
  • Anja ZUPAN
  • Luka VOGLAR
  • Organizacijski odbor Poletne Šole Antibiotiki in dogodka Mikrobiološka družina: Martina ŠTAMPAR, Urša BRENČIČ in Gašper GRUBELNIK

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2012/2013

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2012/2013:

  • doc. dr. Helena Šircelj Oddelek za agronomijo
  • prof. dr. Marko Kreft Oddelek za biologijo
  • asist. Dejan Firm Oddelek za gozdarstvo
  • doc. dr. Darja Matjašec Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • doc. dr. Aleš Straže Oddelek za lesarstvo
  • doc. dr. Aleš Kuhar Oddelek za zootehniko
  • doc. dr. Mojmir Wondra Oddelek za živilstvo
  • prof. dr. Mojca Narat študij Biotehnologija
  • asist. dr. Iztok Dogša študij Mikrobiologija

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2012/2013:

Oddelek za agronomijo

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
    • Tilen PETRIČ, 1. letnik
    • Boštjan TAŠNER, 2. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
    • Matej VOŠNJAK, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Agronomija
    • Martina LAVRIČ, 1. letnik

Oddelek za biologijo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biologija
    • Brina STANČIČ, 1. letnik
    • Tina SNOJ, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Strukturna in funkcionalna biologija
    • Anže ROGELJ, 1. letnik

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
    • Peter SMOLNIKAR, 1. letnik

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Krajinska arhitektura
    • Tadeja AŽMAN, 1. letnik
    • Lara GLIGIĆ in Davor DUŠANIĆ, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Krajinska arhitektura
    • Aljaž BABIČ, 1. letnik

Oddelek za lesarstvo

  • Visokošolski strokovni študijski program 1. stopnje Tehnologija lesa in vlaknatih kompozitov
    • Nejc ZAKRAJŠEK, 1. letnik
  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Lesarstvo
    • Nejc TERAŽ, 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Lesarstvo
    • Jure ŽIGON, 1. letnik

Oddelek za živilstvo

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Živilstvo in prehrana
    • Simona FABJAN, 1. letnik
    • Rok OPARA, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Prehrana
    • Uroš JEDLOVČNIK, 1. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Živilstvo
    • Natalija PUSTIŠEK, 1. letnik

Študij biotehnologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Biotehnologija
    • Mersiha BJELIĆ, 1. letnik
    • Miha BAHUN, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Biotehnologija
    • Taja JESENIČNIK, 1. letnik

Študij mikrobiologije

  • Univerzitetni študijski program 1. stopnje Mikrobiologija
    • Doris MAHNIČ, roj. RANT, 2. letnik
  • Magistrski študijski program 2. stopnje Mikrobiologija
    • Mateja DOLENC, 1. letnik

Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2012/2013:

  • Žiga PANDUR, Gorsko kolesarstvo

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2011/2012

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2011/2012:

  • prof. dr. Robert VEBERIČ – Oddelek za agronomijo
  • doc. dr. Martina BAČIČ – Oddelek za biologijo
  • doc. dr. Klemen JERINA – Oddelek za gozdarstvo
  • doc. dr. Aleš MLAKAR – Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • asist. dr. Matej JOŠT – Oddelek za lesarstvo
  • prof. dr. Jurij POHAR – Oddelek za zootehniko
  • prof. dr. Božidar ŽLENDER – Oddelek za živilstvo
  • doc. dr. Polona JAMNIK – študij Biotehnologija
  • prof. dr. Tom TURK – študij Mikrobiologija

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2011/2012:

Oddelek za agronomijo

  • David STARIČ, 2. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
  • Anja PUSTOSLEMŠEK, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija

Oddelek za biologijo

  • Miha MAREK, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
  • Nina ZUPANČIČ, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
  • Luka NOVAK, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
  • Tinkara PIRC MAROLT, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Strukturna in funkcionalna biologija

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Črt ŠUŠTAR, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
  • Luka KRAJNC, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo
  • in obnovljivi gozdni viri
  • Jernej JEVŠENAK, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Gozdarstvo in upravljanje gozdnih ekosistemov

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Lara GLIGIĆ, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Krajinska arhitektura
  • Barbara PREZELJ, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Krajinska arhitektura
  • Petra GRMEK, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Krajinska arhitektura

Oddelek za lesarstvo

  • Bogdan MITKOVSKI, 2. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Tehnologija lesa in vlaknatih kompozitov
  • Mavricij OLENIK, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Lesarstvo
  • Mojca ŽLAHTIČ, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Lesarstvo

Oddelek za zootehniko

  • Stane GLAČ, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
  • Mojca PESTOTNIK, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Znanost o živali

Oddelek za živilstvo

  • Rok OPARA, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Živilstvo in prehrana
  • Eva MRAVLJAK, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Živilstvo in prehrana
  • Špela BUŽINEL, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Prehrana
  • Ana GORNJAK, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Živilstvo

Študij biotehnologije

  • Blaž GORŠEK, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
  • Angelika VIŽINTIN, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
  • Petra SUŠJAN, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Biotehnologija

Študij mikrobiologije

  • Doris RANT,1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Mikrobiologija
  • Živa MARSETIČ, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Mikrobiologija
  • Sara LADINEK, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Mikrobiologija

Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v študijskem letu 2010/2011:

  • študentom za sodelovanje v ekipi IGEM, ki je na evropskem in svetovnem tekmovanju zasedla drugo mesto in s tem vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete
    • Anja GOLOB
    • Lucija KADUNC
    • Uroš ZUPANČIČ
    • Boštjan PIRŠ

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2010/2011

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2010/2011:

  • prof. dr. Franci Aco CELAR– Oddelek za agronomijo
  • prof. dr. Rok KOSTANJŠEK – Oddelek za biologijo
  • prof. dr. Boštjan KOŠIR – Oddelek za gozdarstvo
  • prof. dr. Ana KUČAN - Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • prof. dr. Miha HUMAR – Oddelek za lesarstvo
  • prof. dr. Irena ROGELJ – Oddelek za zootehniko
  • doc. dr. Blaž CIGIĆ – Oddelek za živilstvo
  • doc. dr. Aleš PODGORNIK – študij Biotehnologija

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2010/2011:

Oddelek za agronomijo

  • Anja PUSTOSLEMŠEK, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
  • Benjamin JUSTIN, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija
  • David STARIČ, 1. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
  • Vesna WITWICKY, 2. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo – agronomija in hortikultura
  • Anka ZUPAN, 1. letnik
    • magistrskih študijskih programov 2. stopnje Hortikultura in Sadjarstvo (International Master of Fruit Science)

Oddelek za biologijo

  • Nina ZUPANČIČ, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
  • Mateja GRAŠIČ, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
  • Blažka BOGATAJ, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biologija
  • Judita ILC, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Ekologija in biodiverziteta
  • Špela DERŽIČ, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Molekulska biologija

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Ana STRITIH, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
  • Simon KLAUŽER, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo in obnovljivi gozdni viri
  • MIRKO BAŠA, 1. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo
  • NEJC ŠTALEC, 2. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Gozdarstvo

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Lea KUŠAR, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Krajinska arhitektura
  • Mojca Fabbro, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Krajinska arhitektura
  • Nika BENČINA, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Krajinska arhitektura

Oddelek za lesarstvo

  • Mavricij OLENIK, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Lesarstvo
  • Jure ŽIGON, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Lesarstvo
  • Bogdan MITKOVSKI, 1. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Tehnologija lesa in vlaknatih kompozitov
  • Miha JERAJ, 2. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Tehnologija lesa in vlaknatih kompozitov
  • Matjaž FINŽGAR, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Lesarstvo

Oddelek za zootehniko

  • Stane GLAČ, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
  • Maruša KRAŠEVEC, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo - zootehnika
  • Klemen ČERNUTA, 2. letnik
    • visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Kmetijstvo - živinoreja
  • Barbara BRAČIČ, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Znanost o živali

Oddelek za živilstvo

  • Eva MRAVLJAK, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Živilstvo in prehrana
  • Natalija PUSTIŠEK, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Živilstvo in prehrana
  • Petra GLAZERIN, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Živilstvo

Študij biotehnologije

  • Maruša VADNOV, 1. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
  • Miha ŠKALIČ, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
  • Mateja POTOČNIK, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Biotehnologija
  • Marko VERCE, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Biotehnologija
  • Miha TOME, 1. letnik
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Biotehnologija

Študij mikrobiologije

  • Živa MARSETIČ, 1. letnika
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Mikrobiologija
  • Bojan PAPIČ, 2. letnik
    • univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Mikrobiologija
  • Sabina ŽALIG, 1. letnika
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Mikrobiologija
  • Ana KVAS, 1. letnika
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Mikrobiologija
  • Jerneja PLANINC, 1. letnika
    • magistrskega študijskega programa 2. stopnje Mikrobiologija

Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2009/2010:

  • Dejan SKODIČ
  • Članice košarkarske ekipe BF:
    • Simona KUZMA, študij agronomije
    • Monika TERČIČ, študij agronomije
    • Mateja DERŽIČ, študij biologije
    • Sabina KALIN, študij biologije
    • Manica MARKELJ, študij biologije
    • Zarja MURŠIČ, študij biologije
    • Eva REŠEK, študij biologije
    • Irena SMOLE, študij biologije
    • Danijela ŠTOLFA, študij biologije
    • Katarina SMOLIČ, študij biotehnologije
    • Maša KOROŠEC, študij mikrobiologije
    • Urška ŠKORJANC, študij živilstva
  • Člani košarkarske ekipe BF:
    • Blaž TOMC ZIDAR, študij biologije
    • Vid ŠVARA, študij biologije
    • Marko FLAJŠMAN, študij biotehnologije
    • Anže ŠVARA, študij biotehnologije
    • Jernej TURNŠEK, študij biotehnologije
    • Filip BLATNIK, študij gozdarstva
    • Tomi LAKTIč, študij gozdarstva
    • Peter BRADAČ, študij lesarstvaž
    • Andraž VONČINA, študij mikrobiologije
    • Javor Tadej BRIŠKI, študij živilstva
    • Darko KLOBUČAR, tajnik BF
  • Lea LIKOZAR
  • Ajda MARIĆ

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2009/2010

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2009/2010:

  • prof. dr. Ivan KREFT – Oddelek za agronomijo
  • doc. dr. Božo FRAJMAN – Oddelek za biologijo
  • doc. dr. Jurij MARENČE – Oddelek za gozdarstvo
  • prof. Alojzij DRAŠLER - Oddelek za krajnisko arhitekturo
  • prof. dr. Željko GORIŠEK – Oddelek za lesarstvo
  • prof. dr. Antonija HOLCMAN – Oddelek za zootehniko
  • doc. dr. Barbara JERŠEK – Oddelek za živilstvo
  • as. dr. Aleš KLADNIK – študij Biotehnologija
  • as. dr. Tjaša DANEVČIČ – študij Mikrobiologija

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2009/2010:

Oddelek za agronomijo

  • Ana POTOČNIK, 1. letnik
    • VSŠ kmetijstva-agronomija in hortikultura
  • Martina VREŠAK, 2. letnik
    • VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
  • Benjamin JUSTIN, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstva-agronomija
  • Martina LAVRIČ, 2. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija

Oddelek za biologijo

  • Filip KÜZMIČ, 1. letnik
    • UNI študija biologije
  • Tinkara PIRC MAROLT, 2.letnik
    • UNI študija biologije

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Nejc ŠTALEC, 1. letnik
    • VSŠ študija gozdarstva
  • Anže KRESE, 2. letnik
    • VSŠ študija gozdarstva
  • Jernej JAVORNIK, 1. letnik
    • UNI študija gozdarstva in obnovljivih gozdnih virov
  • Janez KERMAVNAR, 2. letnik
    • UNI študija gozdarstva in obnovljivih gozdnih virov

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Mojca FABBRO, 1. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Špela ALBREHT, 2. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture

Oddelek za lesarstvo

  • Andraž NAGODE, 2. letnik
    • VSŠ študija lesarstva
  • Jure ŽIGON, 1. letnik
    • UNI študija lesarstva
  • Daša KRAPEŽ, 2. letnik
    • UNI študija lesarstva

Oddelek za zootehniko

  • Maruša KRAŠEVEC, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstva - zootehnike
  • Mojca PESTOTNIK, 2. letnik
    • UNI študija kmetijstva - zootehnike
  • Maja BARIČ, 1. letnik
    • VŠS študija kmetijstva - zootehnike

Oddelek za živilstvo

  • Natalija PUSTIŠEK, 1. letnik
    • UNI študija živilstvo in prehrana
    Živa ZALOŽNIK, 2. letnik
    • UNI študija živilstvo in prehrana

Študij biotehnologije

  • Miha ŠKALIČ, 1. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Ana OGRINC, 2. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Petra SUŠJAN, 2. letnik
    • UNI študija biotehnologije

Študij mikrobiologije

  • Maša LENASI, 1. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Sara LADINEK, 2. letnik
    • UNI študija mikrobiologije

 

Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2009/2010:

  • Člani ekipe na tekmovanju iGEM 2010:
    • Matej ŽNIDARIČ, študij biologije
    • Jernej TURNŠEK, študij biotehnologije
    • Tina LEBAR, študij mikrobiologije
    • Tjaša STOŠICKI, študij biotehnologije
    • Člani ekipe na tekmovanjih gozdnih delavcev:
    • Timotej ČADEŽ, študij gozdarstva
    • Ernest KRŽIČ, študij gozdarstva
    • Andrej OBLAK, študij gozdarstva
    • Urban ŠTUPICA, študij gozdarstva
    • Žiga ŠVIGELJ, študij gozdarstva
    • Mitja TREBEC, študij gozdarstva
    • Sergej TREBEC, študij gozdarstva

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2008/2009

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2008/2009:

  • doc.dr. Robert Veberič – Oddelek za agronomijo
  • prof.dr. Jure Pohar – Oddelek za biologijo
  • doc.dr. Robert Brus – Oddelek za gozdarstvo
  • as. dr. Marko Dobrilovič - Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • prof.dr. Katarina Čufar – Oddelek za lesarstvo
  • prof. dr. Andrej Orešnik – Oddelek za zootehniko
  • as. Mojca Korošec – Oddelek za živilstvo
  • prof. dr. Simon Horvat – študij BTH
  • prof. dr. Marina Dermastia – študij MB

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2008/2009:

Oddelek za agronomijo

  • Martina VREŠAK, 1. letnik
    • VSŠ kmetijstva-agronomija in hortikultura
  • Špela PEČARIČ, 2. letnik
    • VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
  • Martina LAVRIČ, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstva-agronomija
  • Anka ZUPAN, 2. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija
  • Olga FERLIN, 2. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija
  • Jan BIZJAK, 3 letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija

Oddelek za biologijo

  • Tinkara PIRC MAROLT, 1. letnik
    • UNI študija biologije
  • BLAŽKA BOGATAJ, 2.letnik
    • UNI študija biologije
  • Jasna LOJK, 3.letnik
    • UNI študija biologije

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Anže KRESE, 1. letnik
    • VSŠ študija gozdarstva
  • Mateja INTIHAR, 2. letnik
    • VSŠ študija gozdarstva
  • Janez KERMAVNAR, 1. letnik
    • UNI študija gozdarstva in obnovljivih gozdnih virov
  • Jernej JEVŠENAK, 2. letnik
    • UNI študija gozdarstva 1. letnika univerzitetnega študija gozdarstva in obnovljivih gozdnih virov
  • Urška BRADEŠKO, 3. letnik
    • UNI študija gozdarstva

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Špela ALBREHT, 1. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Nika BENČINA, 2. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Urška VALENČIČ, 2. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Katarina ISKRA, 3. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture

Oddelek za lesarstvo

  • Matjaž FINŽGAR, 2. letnik
    • VSŠ študija lesarstva
  • Daša KRAPEŽ, 1. letnik
    • UNI študija lesarstva
  • Primož TOMEC, 2. letnik
    • UNI študija lesarstva

Oddelek za zootehniko

  • Mojca PESTOTNIK, 1. letnik UNI študija kmetijstva – zootehnike
  • Anita ULE, 2. letnik UNI študija kmetijstva - zootehnike
  • Anika MEDEN, 3. letnik UNI študija kmetijstva – zootehnike
  • Tadej KLAVŽAR, 2. letnik VŠS študija kmetijstva – zootehnike

Oddelek za živilstvo

  • Živa ZALOŽNIK, 1. letnik
    • UNI študija živilstvo in prehrana
    Petra NASTRAN, 2. letnik
    • UNI študija živilstvo in prehrana
    Tanja POTOČNIK, 3. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije

Študij biotehnologije

  • Iris KRAMBERGER, 1. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Marko VERCE, 2. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Mateja BALANTIČ, 3. letnik
    • UNI študija biotehnologije

Študij mikrobiologije

  • Sara LADINEK, 1. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Ana KVAS, 2. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Anja ZAGOŽEN, 3. letnik
    • UNI študija mikrobiologije

Pohvale za študente, ki so vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2008/2009:

  • Eva ČEH, študij biotehnologije
  • Anže SMOLE, študij biotehnologije
  • Jerneja MORI, študij mikrobiologije

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2007/08

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2007/08:

  • prof. dr. Dominik VODNIK, Oddelek za agronomijo
  • prof. dr. Kristina SEPČIĆ, Oddelek za biologijo – študij biotehnologije
  • doc. dr. Robert BRUS, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
  • Martin ZUPANČIČ strok.sod., Odd. za lesarstvo
  • dr. Marko DOBRILOVIĆ, Oddelek za krajinsko arhitekturo
  • prof. dr. Emil ERJAVEC, Oddelek za zootehniko

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2007/08:

Oddelek za agronomijo

  • Špela PEČARIČ , 1. letnik
    • VSŠ kmetijstva-agronomija in hortikultura
  • Milan MARKEŽIČ, 2. letnik
    • VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
  • Anka ZUPAN, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstva-agronomija
  • Tanja SKUMAVC, 2. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija
  • Maša JELUŠIČ, 3 letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija

Oddelek za biologijo

  • Luka KRISTANC, 1. letnik
    • UNI študija biologije
  • Jasna LOJK, 2.letnik
    • UNI študija biologije
  • Barbara DRAŠLER, 3.letnik
    • UNI študija biologije

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Dragomir GRCE, 2. letnik
    • VSŠ študija gozdarstva in gospodarjenja z gozdnimi viri
  • Matej BARTOL, 1. letnik
    • UNI študija gozdarstva
  • Urška BRADEŠKO, 2. letnik
    • UNI študija gozdarstva
  • Martin ŠIMON, 3. letnik
    • UNI študija gozdarstva

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Nika BENČINA, 1. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Urška VALENČIČ, 1. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Katarina ISKRA, 2. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Žiga MALEK, 3. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture

Oddelek za lesarstvo

  • Matjaž FINŽGAR, 1. letnik
    • VSŠ študija lesarstva
  • Aleš BOHTE, 2. letnik
    • VSŠ študija lesarstva
  • Nejc KOBE, 1. letnik
    • UNI študija lesarstva
  • Matej HOLCAR, 2. letnik
    • UNI študija lesarstva
  • Peter KURNIK, 3. letnik
    • UNI študija lesarstva

Oddelek za zootehniko

  • Maja MURN, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstva - zootehnike
  • Anika MEDEN, 2. letnik
    • UNI študija kmetijstva - zootehnike
  • Neža BRIC, 3. letnik
    • UNI študija kmetijstva – zootehnike
  • Tadej KLAVŽAR, 1. letnik
    • VŠS študija kmetijstva - zootehnike

Oddelek za živilstvo

  • Helena VOLK, 1. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije
    Eva GROHAR, 2. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije
    Marija GLIŠIČ, 3. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije

Študij biotehnologije

  • Marko VERCE, 1. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Vesna BRGLEZ, 2. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Anže SMOLE, 3. letnik
    • UNI študija biotehnologije

Študij mikrobiologije

  • Ana KVAS, 1. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Anja ZAGOŽEN, 2. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Breda NOVOTNIK, 3. letnik
    • UNI študija mikrobiologije

Pohvale za študente, ki sov vidno prispevali k ugledu ali delovanju fakultete v štud. letu 2007/08:

  • Tea PERC, oddelek za krajinsko arhitekturo
  • Katarina HORAČEK, oddelek za krajinsko arhitekturo
  • Jelka POHAR, študij mikrobiologije

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2006/07

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka ali študija v štud. letu 2006/07:

  • prof. dr. Katja VADNAL, Oddelek za agronomijo
  • prof. dr. Mihael J. TOMAN, Oddelek za biologijo
  • prof. dr. Borut ŠTRUKELJ, Fakulteta za farmacijo – študij biotehnologije
  • doc. dr. Robert BRUS, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
  • asist. mag. Martin JESENKO, Fakulteta za matematiko in fiziko – Odd. za
  • lesarstvo
  • asist. dr. Lejla Pašić, Oddelek za biologijo – študij mikrobiologije
  • asist. dr. Dušan Terčič, Oddelek za zootehniko
  •  asist. mag. Tomaž POŽRL, Oddelek za živilstvo

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2006/07:

Oddelek za agronomijo

  • Nina HROVAT , 1. letnik
    • VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
  • Vlasta CUNJA, 2. etnik
    • VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
  • Tanja SKUMAVC, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija
  • Maša JELUŠIČ, 2. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija
  • Marko CVETKO, 2 letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija
  • Neža DORNIK, 3 letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija

Oddelek za biologijo

  • Tea ROMIH, 1. letnik UNI študija biologije
  • Diana NOVAK, 2.letnik UNI študija biologije
  • Katja HRIBAR, 3.letnik UNI študija biologije

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Dragomir GRCE, 1. letnik
    • VSŠ študija gozdarstva in gospodarjenja z gozdnimi viri
  • Urška BRADEŠKO, 1. letnik
    • UNI študija gozdarstva
  • Simona OTO, 2. letnik
    • UNI študija gozdarstva
  • Laura ŽIŽEK, 3. letnik
    • UNI študija gozdarstva

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Diana GOLOB MRAK, 1. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Žiga MALEK, 2. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Tjaša MLADOVAN, 2. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Maruša MATKO, 3. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture

Oddelek za lesarstvo

  • Aleš BOHTE, 1. letnik
    • VSŠ študija lesarstva
  • Matej JANEŽIČ, 2. letnik
    • VSŠ študija lesarstva
  • Marko VIDERGAR, 1. letnik
    • UNI študija lesarstva
  • Peter KURNIK, 2. letnik
    • UNI študija lesarstva
  • Aleš UGOVŠEK, 3. letnik
    • UNI študija lesarstva

Oddelek za zootehniko

  • Anika MEDEN, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstva - zootehnike
  • Irena ŽUPEC, 3. letnik
    • UNI študija kmetijstva - zootehnike

Oddelek za živilstvo

  • Eva GROHAR, 1. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije
    Evgen BENEDIK, 2. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije
    Vesna KUHAR, 3. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije

Študij biotehnologije

  • Jernej TURNŠEK, 1. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Anže SMOLE, 2. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Jernej ROJKO, 3. letnik
    • UNI študija biotehnologije

Študij mikrobiologije

  • Špela MIKLAVČIČ, 1. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Mojca GORNIK, 2. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Tadeja LUKEŽIČ, 3. letnik
    • UNI študija mikrobiologije

 

Pohvale Biotehniške fakultete v študijskem letu 2005/06

Pohvale za najboljšega pedagoškega delavca posameznega oddelka v štud. letu 2005/06:

  • Dr. Zalika ČREPINŠEK, Oddelek za agronomijo
  • Prof. dr. Kristina Sepčič, Oddelek za biologijo
  • Doc. dr. Robert Brus, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire
  • Doc. dr. Milan Šernek, Oddelek za lesarstvo
  • Viš. pred. mag. Ajda Kermauner Kavčič, Oddelek za zootehniko

Pohvale za najboljšega študenta letnika v štud. letu 2005/06:

Oddelek za agronomijo

  • Ana Vizjak, 1. letnik
    • VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
  • Lenart Babič, 2 letnik
    • VSŠ kmetijstvo-agronomija in hortikultura
  • Marko Cvetko, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija
  • Anja Marinič, 2. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija
  • Maja Vogrinčič, 3. letnik
    • UNI študija kmetijstvo-agronomija

Oddelek za biologijo

  • Žiga Fišer, 1. letnik
    • UNI študija biologije
  • Katja Hribar, 2. letnik
    • UNI študija biologije
  • Marjeta Konec, 3. letnik
    • UNI študija biologije

Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

  • Katarina Hladnik, 1. letnik
    • UNI študija gozdarstva
  • Laura Žižek, 2. letnik
    • UNI študija gozdarstva
  • Simon Poljanšek, 3. letnik
    • UNI študija gozdarstva

Oddelek za krajinsko arhitekturo

  • Kaja Flis, 1. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Sara Tavčar, 2. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture
  • Mojca Langerholc, 3. letnik
    • UNI študija krajinske arhitekture

Oddelek za lesarstvo

  • Bogdan Zorko, 2. letnik
    • VSŠ lesarstva
  • Matej Grilc, 1. letnik
    • UNI študija lesarstva
  • Matjaž Čop, 2. letnik
    • UNI študija lesarstva
  • Peter Prislan, 3. letnik
    • UNI študija lesarstva

Oddelek za zootehniko

  • Irena Jakoš, 1. letnik
    • UNI študija kmetijstva - zootehnike
  • Urša Vehovec, 3. letnik
    • UNI študija kmetijstva - zootehnike

Oddelek za živilstvo

  • Tjaša Prevc, 1. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije
    Anja Gotar, 2. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije
    Tina Štokelj, 3. letnik
    • UNI študija živilske tehnologije

Študij biotehnologije

  • Vasja Progar, 1. letnik
    • UNI študija biotehnologije
  • Maja Štalekar, 2. letnik
    • UNI študija biotehnologije

Študij mikrobiologije

  • Matej Prijatelj, 1. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Luka Pintarič, 2. letnik
    • UNI študija mikrobiologije
  • Ota Fekonja, 3. letnik
    • UNI študija mikrobiologije