Dr. Tanja Potočnik Mesarič, koordinatorica predstavitev fakultete, je izpostavila: »V letu 2021 je predstavitev študijev za vse članice  izredno težka naloga. Nemogoče je napovedati, kajb o učinkovito in kaj ne, koga bodo dijaki opazili in koga ne. Po pregledu podatkov obiska digitalnih stojnic drugih članic Univerze v Ljubljani lahko rečemo, da je bila spletna stojnica Biotehniške fakultete dobro obiskana

Anketa med udeleženci spletne predstavitvene stojnice Biotehniške fakultete Univerze v ljbuljani na Informativi 2021 je pokazala, da je največji interes dijakov usmerjen na študijske programe biologije, biotehnologije in mikrobiologije, pa tudi za študij živilstva in prehrane, gozdarstva in zootehnike.

Ekipa zaposlenih s študenti se že pripravlja na predstavitve, ki jih bodo skupaj s profesorji in raziskovalci vodili v okviru predstavitev Informativnega dne, ki bodo potekale v petek, 12. februarja 2021, ob 10.00 in ob 15.00 in v soboto, 13. februarja 2021, ob 10.00.
Vabljeni!