Priložnost za študente Biotehniške fakultete, da se poleti brezplačno udeležijo kombiniranega intenzivnega programa Environmental Risk Camp - A perspective from bio/nanotechnologies and geo-engineering, ki bo potekal v okviru programa Erasmus+.  Erasmus+ Blended Intensive Programmes (BIP), v prevodu kombinirani intenzivni programi (KIP), so kratki, intenzivni programi z inovativno uporabo učenja in virtualnega sodelovanja.

Program soorganizirajo partnerske univerze BOKU (Avstrija), Babeș-Bolyai University (Romunija) in Kaunas University of Technology (Litva) in je v prvi vrsti namenjen študentom 2. stopnje naravoslovnih ved oz. biotehnologije ipd. Za obdobje fizične mobilnosti v tujini lahko prejmete Erasmus+ štipendijo.

Vsebina bo osredotočena na okoljska tveganja, podrobnejši opis, pogoji in navodila za prijavo so dostopna na POVEZAVI>>>.

Fizični del bo potekal na Dunaju od 5. 8. do 13. 8. 2024

Za uspešno opravljene obveznosti na programu boste prejeli 4 ECTS.

Način in rok prijave: Na spletni strani partnerske univerze se lahko prijavite najkasneje do 25. 4. 2024. PRIJAVNICA>>>

POMEMBNO(!) Namero o prijavi obvezno sporočite tudi v Mednarodno pisarno BF na naslov  najkasneje do ponedeljka, 22. 4. 2024.

Erasmus štipendijo boste urejali preko UL, zato morate pred prijavo na partnersko univerzo predhodno prejeti potrditev prejema Erasmus+ štipendije s strani Mednarodne pisarne BF.

Environmental_Risk_camp