Skoči na vsebino
Ikona iskalnik Ikona iskalnik
Gumb išči

Biologija

Skupina za biološko izobraževanje ima sedež na Oddelku za Biologijo Biotehniške fakultete v Ljubljani (Slovenija). Ustanovljena je bila pred več kot 25 leti. Izobražujemo študente enopredmetne smeri učiteljskega poklica biologije in dvopredmetnih pedagoških programov biologije z vezavami.

Ker z raziskovalnimi programi sodelujemo s šolami in se ti tudi izvajajo na šolah, katedra nima posebne raziskovalne opreme, imamo pa didaktični praktikum, kjer poteka delo s študenti in učenci. V sklopu tega praktikuma je tudi vivarij.

Prostori

Vivarij

RTEmagicC_viva01_01.jpgRTEmagicC_viva02_02.jpg
Za dobro počutje živali skrbijo študenti drugega letnika dvopredmetne pedagoške smeri biologije z vezavami in Iztok.

Pripravljalnica

RTEmagicC_pripra01_01.jpg

Praktikum

RTEmagicC_vajal01_01.jpg