Skoči na vsebino
Ikona iskalnik Ikona iskalnik
Gumb išči

Uspešno zaključen Teden odprtih predavalnic Biotehniške fakultete UL

V tednu med 26. februarjem in 1. marcem 2024 je na BF UL potekal že drugi teden odprtih predavalnic. Tokrat je vrata v svoje predavalnice odprlo kar 28 pedagogov iz vseh 8 oddelkov in študija Biotehniške fakultete UL.

Informativni dnevi na Biotehniški fakulteti UL 2024

Vabljeni na letošnje informativne dneve, ki bodo potekali v petek, 16. in soboto, 17. februarja 2024, na vseh oddelkih Biotehniške fakultete UL. Več informacij najdete tukaj.

Svečano podeljene fakultetne Prešernove nagrade študentom za leto 2023

V ponedeljek, 5. februarja 2024 je v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani potekala svečana podelitev Prešernovih nagrad študentom Biotehniške za leto 2023. Nagrado je prejelo 8 nagrajenk oz. nagrajencev.

BFestival 2024: Bioznanost in podnebne spremembe

Pridružite se nam na BFestivalu 2024, na katerem želimo z naslovno temo osvetliti, s katerimi raziskavami na tem področju se ukvarjamo na Biotehniški fakulteti. Pridružite se nam v četrtek, 15. februarja 2024, ob 9. uri na Biotehniški fakulteti, na Jamnikarjevi ulici 101 v Ljubljani, v stavbi dekanata, v dvorani dr. Janeza Hribarja.

Biotehniška fakulteta UL na 15. sejmu Informativa

V petek in soboto, 19. in 20. januarja 2024 je na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekal že tradicionalni sejem Informativa – največji izobraževalni sejem v Sloveniji, kjer se je v okviru univerzitetnega mesta predstavljala tudi Biotehniška fakulteta UL.

AktualnoVse novice

DogodkiVsi dogodki