Študentsko košarkarsko ekipo Biotehniške fakultete je sestavljalo sedem študentov in sicr David Tomšič, študent univerzitetnega študijskega programa prve stopnje Biologija, Aljaž Lampret, študent univerzitetnega študijskega programa prve stopnje Biotehnologija,  Luka Fekonja, Martin Hari in Jakob Pavlin, vsi študenti univerzitetnega študijskega programa prve stopnje Kmetijstvo – agronomija, Luka Pojbič Kovačič, študent univerzitetnega študijskega programa prve stopnje Živilstvo in prehrana in Jan Sintič, študent visokošolskega strokovnega študijskega programa prve stopnje Lesarsko inženirstvo.

1

Na prijateljski tekmi je študentska košarkarska ekipa Biotehniške fakultete začela z borbeno igro in že takoj na začetku nadigrala gostitelje. Dobra, povezana in borbena igra je skupaj z uspešnimi meti na koš prinesla zmago z rezultatom 82 : 66. Milan Pavič, s Katedre za športno vzgojo je tudi povedal: »Pri avstrijskem klubu smo bili zelo lepo sprejeti in smo se tudi že dogovorili za povratno srečanje v Ljubljani. Našim fantom čestitamo.«

2