Posnetek_zaslona__101_

ASEF Junior Fellowship - štipendije za raziskovalni obisk v tujini je 3- letni program, ki slovenskim študentkam in študentom omogoča 10 tedenski raziskovalni obisk pri slovenskih profesoricah in profesorjih na prestižnih univerzah po svetu, npr. na Univerzi Harvard, Univerzi Stanford, Univerzi Princeton, Univerzi Cambridge. Raziskovalni obisk poteka pod mentorstvom slovenske profesorice ali profesorja na področju študija.

Razpis ASEF Junior Fellowship poleg raziskovalne mobilnosti omogoča tudi 3-letno vključenost v ASEF aktivnosti v Sloveniji in drugod po svetu, npr. v program ASEF tutorstvo, ASEF Speaker Series, ASEF mladi umi, ASEF izjemne zgodbe, bralne krožke.

Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija ASEF si prizadeva za oblikovanje posameznikov, ki jih odlikuje akademska odličnost, oblikovani značaj in zavzemanje za dobrobit skupnosti, zato vabimo vse zainteresirane, da se prijavijo na razpis in postanejo del ASEF zgodbe.

Več informacij o razpisu in prijavnica je na voljo na povezavi

Rok za prijavo je nedelja, 23. oktober 2022.

Vprašanja v zvezi z razpisom ASEF Junior Fellowship pošljite na .